„Judinaid tekitav!“
THE SUNDAY TIMES

„Suurepärane ja paeluv puhkuselektüür.“
LESLEY PEARSE

„Just „Tüdruk rongis“ fännidele mõeldud lugemine.”
MARIE CLAIRE


AEDA MAETUD SURNUKEHAD

Kui last ootav Saffron Cutler koos oma kallima Tomiga Skelton Place’i majja nr 9 kolib ja noored seal remonti alustavad, ei oleks nad eales osanud arvata, et ehitajad aiaplaatide alt surnukeha avastavad. Õigemini – kaks surnukeha.

KRIMINAALUURIMINE

Kohtuekspertiisi töörühma kinnitusel on surnukehad olnud aeda maetud vähemalt kolmkümmend aastat, seetõttu otsustavad uurijad üle kuulata ka maja kauaaegse omaniku Rose’i – Saffy vanaema.

MAJAOMANIKU ÜLEKUULAMINE

Rose’i mälu on Alzheimeri tõve tõttu üha lünklikum. Ta ei suuda politseid aidata, kuid on selge, et midagi ta mäletab.

KAS TAPJA ON VABADUSES?

Kui Rose’i lünklikud mälestused pinnale kerkivad ja uurijad juhtunu faktide kindlakstegemisel üha kaugemale jõuavad, tundub Saffyle, et keegi jälgib nende maja ...

Mis juhtus kolmkümmend aastat tagasi?

Kuidas on Saffy vanaema juhtunusse segatud?

Kas nüüd varitseb oht ka Saffyt? ...

Autorist:

CLAIRE DOUGLAS õppis ülikoolis ajakirjandust ja töötas pärast seda mitmes meediaagentuuris, kirjutades üleriigilistele ajakirjadele ja ajalehtedele artikleid üldhuvitavatel teemadel. 2013. aastal võitis ta ajakirja Marie Claire debüütromaani auhinna põneviku „The Sisters“ eest, mille kirjastas HarperCollins 2015. aasta augustis. Hiljem on Claire Douglas kirjutanud veel neli menukat põnevusromaani: „Last Seen Alive“, „Do Not Disturb“, „Then She Vanishes“, „Just Like The Other Girls“, samuti „Paar majast nr 9“, millest sai kohe ülemaailmne bestseller.

Paar majast nr 9

Claire Douglas
Tõlkija: Ülla Jürviste 
Kujundaja: Jan Garshnek

384 lk

Lisa ostukorvi23 €