Kultuurikatlas algab traditsiooniline jõulukuu raamatumüük

Kõik raamatusõbrad on oodatud iga-aastasele jõulumüügile, mis seekord toimub Kultuurikatlas.

Kolme päeva jooksul, 10.-12. detsembrini pakuvad üle kolmkümne kirjastuse laia valikut kirjandust: laudadelt leiab nii uudiskirjandust kui ka natuke vanemat kirjandust, on soodsamaid ja vähemsoodsamaid pakkumisi, leidub raamatuid nii lastele kui täiskasvanutele. Üks on aga kindel: valik on mitmekesine ning midagi leidub kindlasti ka jõuluvana kingikotti.

Jõulumüük avatakse reedel (10. detsembril) kell 13 ja pärastlõunal, kell 16 toimub Veronika Kivisilla raamatu „Helsingi helistikud" esitlus, autoriga vestleb Kätlin Kaldmaa. Lisaks toimub Andrei Anissimovi Euroopa tulevikust kõneleva romaani „Euroopa tango" esitlus, kus vestlevad Nelli Melts, Peeter Simm ja Reet Paavel (eesti keeles) ning Valdur Mikita ja Rein Veidemannivene keeles ilmunud teoste „Tsibihärblase paradigma" ja „Piimaring" tutvustus (vene keeles).

Laupäeval (11. detsembril) jagab autogramme Justin Petrone, kell 13 esitleb Tauno Vahter tõestisündinud lool põhinevat raamatut „Madis Jeffersoni 11 põgenemist" ja tutvustab Eesti ja USA arhiividest leitud teksti- ja pildimaterjali. Kell 14 vestleb Tartu Ülikooli evolutsioonilise ökoloogia professori Kristjan Zoebeliga tema uuest raamatust „Ökoloogia võhikutele" Kaido Kama ning kell 16 viib Kertu Bramanis kuulajad raamatu „Kerge-raske-kivi. Reisime koos maailma äärele! Suriname, Sulawesi, Polüneesia" vahendusel kolmele reisile.

Ka lastele jagub huvitavaid raamatututvustusi. Laupäeval on kell 12 raamatu „Orava sünnipäev ja teised lood" tutvustus ja peale esitlust on töötuba, kus 4-10 aastased lapsed koos vanematega saavad koos Regina Lukk-Toomperega meisterdada ja joonistada.

Kell 15 on 9-12 aastased lapsed oodatud raamatu „Lottie Brooksi äärmiselt piinlik elu" esitlusele. Raamatut tutvustab Diana Tint ja kohale tuleb ka Lottie ise ning pühapäeval kell 13 tutvustab noorematele koolilastele Raivo Tihanov raamatut „Kolm musketäri ja kokatädi".

Kavaga saab lähemalt tutvuda Eesti Kirjastuste Liidu veebilehel. Sissepääs laadale tasuta.Kommentaarid 6

fFhRpdiQKCe 13. detsember 2021
mpBdzSYkq
zUOFlpIMmPAbKn 13. detsember 2021
ACqndKDfuURWEYy
cBevurfaJlLTHmZC 31. jaanuar 2022
mMopsTNEyH
YkIqRFynuZMxO 31. jaanuar 2022
jtJLYDIS
xvmiOdzo 22. detsember 2021
uWwEcHQXB
fSanGwYE 22. detsember 2021
iCqshDFdmbvA
Loe lisaks
Email again:

Eelmine

Vähemalt peaaegu tõsi – kui mitte rohkem

Järgmine

Ilmunud on ainulaadne raamat Eesti tuuleveskitest

Jaga seda artiklit