NEW YORK TIMESI BESTSELLER

31aastane Casey Peabody ei tea, kuidas eluga edasi minna. Hiljaaegu lõppenud armusuhe ja ema ootamatu surm on tema hinge jätnud tuikava tühimiku. Kunagise golfitalendi postkasti saabuvad nüüd peamiselt võlateated – üks ähvardavam kui teine. Casey tuleb ettekandjatööga hädavaevu ots otsaga välja ja üürib kitsukest hallituslõhnalist garaažituba. Seal ootab teda aga viimane allesjäänud pidepunkt ja trööst: kuue aasta eest alustatud romaan, mille kallal kirjanduslike ambitsioonidega naine unetundide arvel töötab. Ja siis leiab Casey end ühtäkki veel armukolmnurgast, mis ähvardab ta lõplikult tasakaalust välja viia.

Lily Kingi „Kirjanikud ja armastajad“ on südamlik, intelligentne, humoorikas ja unustamatu lugu armastusest, loovusest, eneseleidmisest ning sellest hirmuäratavast, ent võimalusterohkest hetkest elus, kui üks ajajärk on lõppemas ja teine algamas.

2020. aasta parimate hulka on selle raamatu valinud Washington Post, People, Los Angeles Times, Amazon, Guardian, Times (UK), Kirkus Reviews, Electric Literature, Chicago Public Library, New York Public Library, National Public Radio jne.

Kirjanikud ja armastajad

Lily King

Osta raamat Apollo raamatupoest!
Tõlkija: Karin Suursalu
Keeletoimetaja: Triinu-Mari Vorp
Kujundaja: Mai Grepp

328 lk